Mapy Paříže ke stažení

Pohyb po cizím městě v naprosto neznámém prostředí není nikdy jednoduchý. Užitečným pomocníkem se v takové situaci stávají mapy. Samozřejmě dnes už většinou není problém využít mapy v chytrém mobilním telefonu, které obsahují i navigaci, přesto je však dobře se ke starým tištěným mapám neobracet zády. I tyto mapy totiž můžou pomoci dobře splnit službu v tom, že vám pomůžou se zorientovat nebo se prostě jedná o nějaký druh speciálních tematických map, které jinde nenajdete. Právě proto pro vás máme na této stránce pár zajímavých map Paříže ke stažení.

Tip pro vás: Přímo zde na této naší stránce naleznete interaktivní mapu Paříže, se všemi našimi články.

Zjednodušená mapa Paříže (GIF, rozlišení 630 x 484, velikost 50 Kb) – Naprosto jednoduchá schematická mapa centra Paříže. Vyčtete v ní rozdělení města na obvody, ale také umístění některých hlavních památek, které si jistě nenecháte ujít. Na mapě je také znázorněna poloha obou letišť.

Schematická mapa Paříže

 

Mapa centra města (JPEG, rozlišení 1600 x 1001, velikost 505 Kb) – Přehledná mapa centra Paříže. Jsou zde zakresleny parky, náměstí i ty nejdůležitější památky. Mapa možná trochu mate, ale Paříž je velkoměsto a tak to z jednoho místa na druhé rozhodně není kousek.

Mapa centra Paříže

 

Další mapy Paříže?

Chcete více map Paříže? Na stránce Hotelove.cz naleznete další mapy Paříže ke stažení.

 

Mapa administrativních čtvrtí Paříže (JPEG, 1400 x 1035, velikost 393 Kb) – Na této mapce naleznete opět vyznačené jednotlivé administrativní čtvrti v centru města (quartier administratif de Paris). Kromě toho jsou zde i vyznačené polohy nejdůležitějších pamětihodností.

Mapa administrativních čtvrtí Paříže

 

Mapa památek v Paříži (GIF, 2734 x 1712, velikost 1,5 Mb) – Celkem detailní mapa centra Paříže, na které naleznete vše důležité. Jsou tady všechny znamé stavby, památky a ulice. Malými fialovými čtverečky jsou dokonce znázorněny stanice metra.

Mapa památek v Paříži

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist